MASÁŽE A WELLNES OŠETŘENÍ

Aktuální ceník pro rok 2019:

Masážní rituály
Masáže
Akupresura
Bandáže
Parní lázeň
Obklady
Koupele

 

RITUÁL ALOHA
je luxusní masáží celého těla pro náročné, vč. hlavy, při které se kombinuje několik technik dohromady (tlaková masáž shiatsu, olejová masáž, prohřátí měšci s nahřátými polodrahokamy na důležitých energetických místech těla), provádí se na žíněnce z pohankových slupek za použití přírodních vonných esenciálních olejů. Poskytuje celkovou relaxaci těla a rozproudění životní energie.

 • Celková délka masáže – 120 minut
 • Cena – 1900 CZK

 

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ
zahrnuje jemnou masáž celého těla olejem obohaceným o přírodní vzácné esence, vč. obličeje a vlasové části. Masáž vyrovnává emoční nerovnováhu, nabízí velmi voňavý požitek, který probouzí smysly.

 • Celková délka masáže – 60 minut
 • Cena – 850 CZK

 

AYURVÉDSKÝ RITUÁL
provádí se za použití speciálních bylinných olejů míchaných a zpracovaných podle osvědčených receptur firmou Siddhalepa ze Srí Lanky. Základem jsou rostlinné výtažky, které jsou míchány bez syntetických barviv, konzervačních látek a živočišných tuků. Rituál vylepšuje cirkulaci krve a životní funkce všech orgánů, posilují svalstvo a oživují proces látkové výměny v těle. Masáž je obohacena o prohřátí měšci s horkými polodrahokamy. Celý rituál zahrnuje koupel nohou, masáž těla, vč. končetin a jemné masáže obličeje (při celkové masáži je použito celkem 5 druhů speciálních léčivých ayurvédských olejů). Součástí procedury je podání elixíru před začátkem a bylinného čaje na závěr rituálu.

 • Celková délka masáže – 120 minut
 • Cena – 1800 CZK

 

RITUÁL HARMONIE

zahrnuje olejovou relaxační masáž celého těla (od konečků prstů u nohou po hlavu) vč. ošetření reiki, je zaměřená na posílení proudění životní energie, práce s meridiány s prvky akupresury, jenž přináší harmonizaci energetického systému (za použití vzácných vonných esencí). Rituál obsahuje pěstící zábal rukou, nohou a výživné ošetření obličeje, vč. aplikace obličejové masky. Kouzlo masáže spočívá v originálnosti pro každého klienta, neboť celá masáž je prováděna intuitivně.

 • Celková délka masáže – 120 minut
 • Cena – 1600 CZK

 

BYLINNÝ RITUÁL ZÁZVOROVÝ PROHŘÍVACÍ

je speciální celotělová masáž „pečetí“, tzn. bylinným razítkem, naplněným čerstvým zázvorem, za použití teplého zázvorového oleje a nahřátých lávových kamenů („pečeť“ se nejprve nahřeje ve vodní lázni, poté je připravena k masáži). Nedílnou součástí bylinného rituálu je nejen pečující zábal rukou a nohou, ale i jemná masáž obličeje a vlasové části hlavy. Celý masážní rituál organismus prokrví, zahřeje a zároveň vyčistí.

 • Celková délka masáže – 120 minut
 • Cena – 1800 CZK

 

BYLINNÝ RITUÁL S MOŘSKOU SOLÍ

je speciální celotělová masáž „pečetí“, tzn. bylinným razítkem naplněným sušenými bylinkami (např. tymián, majoránka, rozmarýna) a mořskou solí, za použití teplého bylinného oleje a nahřátých lávových kamenů (pečeť se nejprve nahřeje ve vodní lázni, poté je připravena k masáži). Nedílnou součástí bylinného rituálu je nejen pečující zábal rukou a nohou, ale i jemná masáž obličeje a vlasové části hlavy. Masážní rituál organismus uvolní, zklidní a vyčistí.

 • Celková délka masáže – 120 minut
 • Cena – 1800 CZK

 

RITUÁL ELIXÍR ( S MEDEM A SOLÍ)

speciální celotělové, detoxikační, očistné ošetření začíná medovou masáží zad. Poté je celé tělo masírováno horkým olejem obohaceným o vonné bylinné esence, které podporují očistu organismu a úplným prokrvením pokožky a svalů zajistí doplnění minerálů a stopových prvků. Součástí procedury je ošetření obličeje, kde je aplikována oční maska z Tibetských bylinek. Dvouhodinový rituál je zakončen solnou masáží v okolí páteře s horkým vlhkým prohřívacím zábalem.

 • Celková délka masáže – 120 minut
 • Cena – 1700 CZK

 

RITUÁL „ČOKOVANILKA“

tato krásná voňavá terapie zahrnuje čokoládovou masáž zad s teplým, prohřívacím zábalem s nahřátými polodrahokamovými měšci. Tělo je dále masírováno speciálním čokovanilkovým olejem, na zábal rukou a nohou se aplikuje čokovanilkový balzám. Tento luxusní smyslný rituál zakončuje obličejová liftingová masáž, při níž je aplikován pečující arganový olej.

 • Celková délka masáže – 120 minut
 • Cena – 1600 CZK

 

RITUÁL RAW

tato pečující procedura prospívá pokožce a vyživuje jí, hydratuje, ochlazuje nebo prohřívá a tím dodává zdraví prospěšné látky. Podle druhu použité čerstvé syrové zeleniny, ovoce, bylinek a jiných příměsí se tvoří úžasný zážitek pro všechny smysly. Např. okurka (v létě) ochlazuje, dýně hydratuje, zázvor prohřívá a prokrvuje. Všechny produkty pomáhají při pročištění a zároveň detoxikaci organismus zevnitř. Pokožka je rozmazlována, zůstává jemná, hebká a voňavá. Celý rituál se zahrnuje peeling jemným přírodním kartáčkem nebo solnou emulzí, nanesení produktů na tělo a následné jeho zabalení. Masáž samozřejmě zahrnuje také ošetření rukou, nohou, obličeje.

 • Celková délka masáže – 120 minut
 • Cena – 1800 CZK

 

Vhodným doplňkem masážních rituálů je baňkování.

BAŇKOVÁNÍ je tzv. vakuová terapie.

Celá masáž je prováděna baňkami. Sestavy baněk nebo jejich kombinace jsou definovány dle individuální potřeby klienta, celé bývá doplněno ruční masáží.

Baňkování se využívá např. při bolestech zad, šíje, i při celulitidě, neboť dochází k oddělení extraktu tukových potních žláz, aktivuje krevní i lymfatický oběh, zrychluje látkovou výměnu, zvyšuje napínání a elasticitu svalů, celkově stimuluje regenerační procesy. Po této proceduře je vhodný odpočinek, nejlépe při šálku čaje.

 • Celková délka procedury – dle individuální potřeby
 • Cena – každých 10 minut / 100 CZK

 

KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ – CELKOVÁ
je masírováno celé tělo, přes ošetření přední části dolních končetin, horních končetin z obou stran, hrudníku, dolních končetin zezadu, hýždě, záda a na závěr celé procedury šije. Kombinuje se dle potřeby ošetření jehličkovým válečkem (produkt tradiční čínské medicíny) nebo  poškrabování jadeitovou, turmalínovou destičkou, nebo destičkou z jačího rohu, tzv. GUASHA.K zesílení účinku masáže lze využít parní lázeň (za příplatek 400 CZK / 30 min.). Jako vhodná kombinace k této masáži je doporučována Dornova metoda, což je technika speciálního ošetření kosterní soustavy (cena dle domluvy – podle rozsahu práce). Pro lepší uvolnění těla lze využít parafínový obklad (1ks/30 CZK), baňkování ( 10 min/ 100 CZK) nebo lávové kameny ( 50 CZK)

 • Celková délka masáže – 60 minut
 • Cena – 800 CZK

 

KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ – ČÁSTEČNÁ
jsou ošetřeny hýždě, záda a šíje

 • Celková délka masáže – 30 minut
 • Cena – 500 CZK

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI
Lomi Lomi je unikátní masáž od mistrů-léčitelů z Havaje. Prováděné dlouhé táhlé tahy s měnící se silou a rychlostí přítlaku přenášejí tóny zaznívající hudby skrze dotek do kůže.
Masér kombinuje doteky prstů, dlaní, předloktí, loktů a horních částí paže, což přináší naprosté uvolnění, rovnováhu a pocit pohody těla, mysli a ducha. Tělo je masírováno nahřátým přírodním olejem s exotickou vůní za použití lávových kamenů, jejichž teplo podtrhuje celkový účinek masáže.

 • Celková délka masáže – 120 minut
 • Cena – 1600 CZK

 

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ – HORKÉ KAMENY
je olejová masáž celého těla horkými lávovými kameny,kombinovaná s měkkou ruční masáží. Dekolt a obličej je jemně masírován nahřátými krystaly polodrahokamů. Měšce s nahřátými polodrahokami se přikládají na místa na břiše a hrudníku, která celé tělo příjemně prohřívají. Teplo, které se rozlévá po celém těle, přináší uvolnění od napětí a navozuje nádherný pocit lehkosti. Celá procedura využívá ohnivé energie kamenů a jemných vibrací krystalů (za použití vzácných vonných esencí).

 • Celková délka masáže – 90 nebo 120 minut
 • Cena – od 1300 – 1600 CZK

 

ČÁSTEČNÁ MASÁŽ – HORKÉ KAMENY

je olejová masáž hýždí, zad a šíje za použití teplého oleje, horkých lávových kamenů v kombinaci s ruční masáží, které umožní dokonalé uvolnění. Během působění hřejivého zábalu s lávovými kameny na zádech jsou masírovány dolní končetiny zezadu, včetně plosek nohou.

 • Celková délka masáže – 60 minut
 • Cena – 900 CZK

 

MASÁŽ KALA
je obličejová lymfodrenážní a liftingová masáž s následnou aplikací výživné pečující masky na obličej a šíji. Jsou masírovány horní končetiny, dekolt a aplikována indická masáž hlavy, včetně vlasové části a uší. Tato masáž se využívá při spojení s jinou masáží.

 • Celková délka masáže – 60 minut
 • Cena – 850 CZK

 

KLEOPATRA
je masáž horní poloviny těla – zad, horních končetin, včetně protažení v kloubech, jemná masáž šíje, hrudníku, hlavy (obličejové i vlasové části), ošetření reiki. Tělo je před i během masáže prohříváno lávovými kameny, využívá se také fóliový zábal problémových partií.

 • Celková délka masáže – 60 minut
 • Cena – 800 CZK

 

MEDOVÁ MASÁŽ – DETOXIKAČNÍ RITUÁLNÍ TERAPIE
jedná se o třífázovou dynamickou masáž zad teplým medem, spojenou s působením na reflexní body kolem páteře. Organismus se zahřeje kladením horkých kamenů, následuje masáž teplým medem a na závěr se na tělo pokládá prohřívací mokrý zábal, při kterém se zároveň provádí masáž šíje, vlasové pokožky a masáž plosek nohou. Tato očistná, zásaditá terapie zajistí odplavení toxinů z těla a využívá se zejména na jaře, na podzim nebo po nemoci.

 • Celková délka masáže – 60 minut
 • Cena – 850 CZK

 

ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ

je speciální technika na povzbuzení lymfotoku, spojená se zahřívacím zábalem. Jedná se o ruční masáž zaměřenou na prokrvení a okysličení svalového tonusu za použití kartáčování přírodními kartáčky. K masáži se používá speciálně namíchaný olej, který podporuje tok lymfy. Každá ošetřená část těla je pomazána speciálním krémem nebo gelem, zabalí se do fólie a následné se prohřívá. V případě potřeby se používá i vakuová terapie pomocí baněk nebo „guasha“ technika. Cílem je prostřednictvím této masáže rozproudit krevní oběhový systém,
který je napojen na systém lymfatický. Správná činnost svalů obnoví činnost toku lymfy. Ošetření celého těla je nejúčinnější, neboť lymfatický systém je protkán od dolních končetin až po hlavu. Počet jednotlivých procedur závisí na stupni projevu celulitidy. Je možné nastartovat organizmus jedním ošetřením a poté pokračovat v domácím ošetření problematických partií dle domluveného postupu. Je nutná i změna životního stylu (stravovací návyky, pitný režim, pohybová aktivita). Prvnímu ošetření předchází krátká konzultace, kdy je klient seznámen s určitými podpůrnými technikami. Tyto podpůrné prostředky k ošetření těla si klient může zakoupit a aplikovat v domácím prostředí sám.

 • Celková délka masáže – 90 / 120 minut
 • Cena – 1350 CZK / 1600 CZK

 

MASÁŽ MAJA
je speciální masáž pro nastávající maminky v pokročilejší fázi těhotenství, za použití vybraných esenciálních bioolejů na podporu elasticity kůže a jako prevence proti pajizévkám (striím). Je to velmi jemná, relaxační technika ošetřující celé tělo, vč. šíje, obličeje a vlasové části hlavy.

 • Celková délka masáže – 60 / 90 minut
 • Cena – 850 CZK / 1250 CZK

 

AKUPRESURNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHY

je úžasný relaxační rituál nohou, jehož pocit se následně přenáší do celého těla. Před samotnou masáží je provedena solná, bylinná koupel nohou v dřevěném vědru, kde jsou dolní končetiny pro zvýšení účinku potopeny až ke kolenům. Zároveň se provádí uvolňující masáž šije a trapézů lávovými kameny. Plosky nohou a lýtka jsou po masáži a akupresuře ošetřeny bylinným krémem.

 • Celková délka masáže – 60 minut
 • Cena – 850 CZK

 

PARNÍ LÁZEŇ

tzv. Ushmashveda, je jedna z ayurvédských léčebných procedur. Pod pojmem “parní sauna” rozumíme vlhkou teplou lázeň. Vlhkost vzduchu v parní sauně dosahuje až 80-100% a spolu s teplotou 40-55 °C vytváří jedinečné klima, které velmi příznivě působí na lidský organismus. Celková tělesná teplota stoupá asi o 1-2 °C a to má za následek mírné zrychlení metabolismu. Následkem pobytu v parní kabině pak stoupá spotřeba kyslíku a dochází k celkové stimulaci všech životních funkcí. Pobyt v parní kabině velmi příjemně revitalizuje celé tělo. Parní sauna je často s oblibou kombinována s inhalací (přehozením ručníku nad prostorem hlavy, která zůstává mimo prostor lázně) a aromaterapií. Vonné esence jsou přimíchávány do prostoru parní lázně. Aromaterapie velmi účinně podpoří zlepšení fyzické, emocionální i duševní pohody. Účinek horké páry má rozsáhlé spektrum působnosti – přes stimulaci krevního oběhu, uvolnění svalového tonusu, křečí, vyčištění pleti až ke zlepšení zdravotní kondice při nachlazení, astmatu, problémy s dutinami, průduškami nebo plícemi.

 • Celková délka procedury – 30 minut                                                                                     (15 min parní lázeň+15 min odpočinek na lůžku)
 • Cena – 400 CZK

 

KOSMETICKÉ BANDÁŽE

je kosmetické ošetření dolních končetin, hýždí, břicha a paží formou suchého kartáčování a lymfostimulace. Aplikují se kosmetické bandáže namočené ve speciálním roztoku a hřejivé zábaly. Na závěr je tělo ošetřeno speciálním pěstícím krémem. Během zábalu se provádí masáž obličeje a hlavy. Bandáže jsou vhodné k odstranění celulitidy, na posílení kožního tonusu, k hydrataci a výživě pokožky

 • Celková délka procedury – 90 /120 minut
 • Cena – 1350 CZK / 1600 CZK

 

PARAFÍNOVÉ OŠETŘENÍ (LZE VYUŽÍT JAKO DOPLNĚK KE KAŽDÉ MASÁŽE)

je aplikováno na horní i dolní končetiny ve třech vrstvách. Lze využít a aplikovat i na další části těla, např. na záda, ramena, lokty, kolena. Parafín hloubkově prohřívá, zjemňuje a vyživuje kůži, uvolňuje svaly, pomáhá při bolestech kloubů. Parafín je účinný v léčení bolestivých příznaků spojených s artritidou. Parafínová léčba se indikuje u chronických revmatických onemocnění především drobných kloubů končetin, často též u nejrůznějších vertebrogenních onemocnění, tj. onemocnění páteře nebo onemocnění s páteří související. Terapeutický parafín obsahuje parafinový olej a je proto mnohem měkčí než jiné voskové přípravky používané v oblasti zdraví a v kosmetickém průmyslu.

 • Celková délka procedury – 15 minut
 • Cena obkladu dle velikosti – 100 CZK – 150 CZK

RAŠELINOVÝ NEBO PARAFINOVÝ OBKLAD                                              

jedná se obložení části těla rašelinovým plátem nebo parafinovým obkladem. Tělo se během aplikace přikryje ručníkem a dekou a klient v teple 20 min relaxuje. Lipidy, humnové kyseliny, pryskyřice a přírodní minerály z rašeliny pronikají do podkoží, kde detoxikují, regenerují organizmus, čistí kůži, uvolňují stres, pomáhají při léčbě lupénky,
atopického ekzému a akné. Obklady je vhodné zkombinovat s odpovídající částečnou nebo celkovou masáží.

 • Celková délka procedury – 30 minut
 • Cena rašelinového obkladu – 350 CZK
 • Cena parafinového obkladu – 30 CZK / 1 ks

 

KOUPELE

RELAXAČNÍ KOUPEL PERLIČKOVÁ

patří mezi vodoléčebné procedury. Někdy se také této proceduře říká bublinková koupel. Využívá se jak k léčebným účelům, tak také jako relaxační procedura. Uvolnění přináší vzduchové bublinky, které jemně masírují celé tělo. Perličková koupel se indikuje při nejrůznějších degenerativních onemocnění, u nespavosti či bolestech hlavy. Pomáhá při odbourání stresu, bolestech kloubů, páteře, regeneraci svalstva, poruchách spánku, zlepšuje krevní oběh. Má příznivý vliv i na celulitidu a posiluje celkovou obranyschopnos­t těla

RELAXAČNÍ KOUPEL NEPERLIVÁ

tato koupel uklidňuje a osvěžuje organizmus, podporuje srdeční činnost, zlepšuje krevní oběh a dýchání, aktivuje látkovou výměnu, aktivně působí na vegetativní nervový systém a tkáně, po svalovém uvolnění nastává uvolnění psychické, pomáhá předcházet bolestem zad, páteře a kloubů

U perličkové i neperlivé koupele lze přidat:

 • přísadu bylinných extraktů (příplatek 40 CZK)
 • přídavek soli z Mrtvého moře, Himalájské soli (příplatek 30 CZK)
 • nanesením tělové masky (příplatek 100 CZK)
 • aromaesence (příplatek 30 CZK)

 

 • Celková délka procedury – 20 minut + relaxační suchý zábal 10 minut
 • Cena – 400 CZK/ perličková
 • Cena – 350 CZK/ neperlivá + cena vybraného doplňku

 

Veškeré terapie lze mezi sebou vhodně kombinovat dle individuální potřeby klienta.

Relaxační masáže lze po dohodě doplnit o závěrečnou meditaci.