TERAPIE, SEMINÁŘE

První Seminář 2019

Poselství šamanů

Setkání založené na  prožitcích z expedice v Jižní Americe – v Peru, kde v čisté, divoké přírodě (amazonské džungli a na planině Nazca) probíhaly ceremonie vedené zkušenými šamany. Rituály byly zaměřené na změnu stavu vědomí západního člověka, který má zcela rozdílný pohled na život, postoje v něm a na žebříček hodnot. Po návratu byl každý z členů expedice jiným člověkem.

Datum: 19. ledna 2019

Místo konání: Salajna 36, Dolní Žandov

Čas: 9.00 – 17.00 hodin

Cena: 1 200,- Kč

Program:                                                                                                                                   Dopoledne – Slovo o přípravě, očistě, prožitcích, práce vedená k rozšíření vědomí, namíchání vlastní vonné směsi k očistě ducha i těla Oběd                                                                                                                                              Odpoledne – Slovo o přírodní indiánské medicíně, posvátných květových vodách a seznámení se se dvěma z nich, rituál vody, společná  meditace a bubnování v kruhu

V ceně: polévka, pečivo, káva, čaj.

V ceně jsou také pomůcky: himalájská sůl, esenciální oleje.

Odnesete si Vaší osobní očistnou voňavou sůl, meditace ze semináře v tištěné podobě, poselství šamanů, s kterým pak naložíte podle vlastního uvážení a prima naladění na nadcházející nový rok :-)

Vezměte si s sebou: karimatku, lehkou deku, blok a psací potřeby.

Možnost parkování přímo u objektu, bez rezervace.

Do Salajny je možné přijet také vlakem – https://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/. Cestu z nádraží ráda vysvětlím osobně ( je to cca. 10 minut chůze) nebo vyzvednu autem na zastávce.

Pokud se chcete semináře zúčastnit, kontaktujte mne, prosím, na emailovou adresu: imamiah@seznam.cz, potvrdím Vám, zda je ještě volné místo a pošlu údaje k platbě.

Děkuji a těším se na setkání!